Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Порадьте велік

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
nikitosik
начинающий писатель
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:20
Чаще езжу тут:: поле

Порадьте велік

#1 Сообщение nikitosik » 27 мар 2024, 01:35

Шукаю поради, бо хочу купити велосипед для міста та легких походів по лісу, але варіантів так багато, що голова йде обертом. Хочу, щоб він був не надто дорогим, але щоб на ньому можна було комфортно кататися як по асфальту, так і по не дуже складному бездоріжжю. Може бути, є якісь моделі, які добре себе зарекомендували та на які варто звернути увагу?

Markos
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:18
Чаще езжу тут:: поле

Порадьте велік

#2 Сообщение Markos » 27 мар 2024, 01:35

З твого опису можу сказати, що тобі підійде гібридний велосипед або велосипед типу "крос-кантрі". Гібриди чудово підходять для міста та легкого бездоріжжя завдяки своїй універсальності. Якщо ж ти хочеш трохи більше можливостей для бездоріжжя, то "крос-кантрі" - твій вибір. Ці моделі зазвичай оснащені амортизацією, що збільшує комфорт на нерівностях.

nikitosik
начинающий писатель
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:20
Чаще езжу тут:: поле

Порадьте велік

#3 Сообщение nikitosik » 27 мар 2024, 01:35

Мені подобається ідея про те, щоб мати можливість їздити не лише по місту, але й вибиратися на природу. Чи є якісь конкретні моделі, які ти міг би порекомендувати? Я шукав в інтернеті, але вибір досі здається величезним, і я відчуваю, що можу загубитися серед усіх цих пропозицій.

vorog50
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:19
Чаще езжу тут:: поле

Порадьте велік

#4 Сообщение vorog50 » 27 мар 2024, 01:36

nikitosik писал(а):
27 мар 2024, 01:35
Мені подобається ідея про те, щоб мати можливість їздити не лише по місту, але й вибиратися на природу. Чи є якісь конкретні моделі, які ти міг би порекомендувати? Я шукав в інтернеті, але вибір досі здається величезним, і я відчуваю, що можу загубитися серед усіх цих пропозицій.
Ось ти підійшов до ключового питання вибору! Судячи з твоїх потреб, я рекомендую звернути увагу на велосипед Marin Bobcat Trail 4 https://veliki.com.ua/ua/goods_marin-bo ... l-4-29.htm який продається в інтернет магазині "Veliki" це чудовий варіант для крос-кантрі та легких пригод з бездоріжжя. Marin Bobcat Trail 4 оснащений алюмінієвою рамою, що робить його легким та маневреним. Модель приходить із вилкою з ходом 100 мм, що достатньо для поглинання ударів при їзді по нерівностях. Також велосипед має 29-дюймові колеса, що пропонують відмінне кочення та здатність долати перешкоди. Що стосується трансмісії, то тут встановлений надійний набір Shimano з широким діапазоном передач, що забезпечує впевненість і контроль у будь-якій місцевості.

Я сам використав цю модель для походів лісовими стежками та легкого бездоріжжя, і вона чудово справлялася з усіма завданнями. Якість складання та комплектуючих на високому рівні, що характерно для Marin. Це відмінний вибір для тих, хто хоче розпочати свою пригоду у світі крос-кантрі, не переплачуючи за професійний рівень, але при цьому отримуючи надійний та універсальний інструмент.

Изображение

Ответить

Вернуться в «Трепалка»