Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Гліцин - ліки або плацебо (Дніпро)?

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
Михей
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 15:10
Чаще езжу тут:: Киев

Гліцин - ліки або плацебо (Дніпро)?

#1 Сообщение Михей » 29 мар 2024, 01:38

Привіт усім! У нас з дружиною довгий час йдеться дискусія про гліцин - чи справді він ефективний лікарський засіб, чи просто ефект плацебо? Чула різні думки від друзів і знайомих, але хотіла б почути ще більше думок на цю тему. Чи вам допомагав гліцин, чи це всього лише психологічний ефект?

Ондатра
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 15:19
Чаще езжу тут:: Львов

Гліцин - ліки або плацебо (Дніпро)?

#2 Сообщение Ондатра » 29 мар 2024, 01:40

Привіт! Я особисто приймала гліцин і можу сказати, що він мені допоміг. Я страждала від стресу та тривожності, і прийом гліцину допоміг мені впоратися з цими проблемами. Він зменшує тривогу, поліпшує настрій та збільшує здатність до концентрації. Хоча, звичайно, кожен організм реагує по-своєму, але для мене гліцин справді був ефективним.

Михей
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 15:10
Чаще езжу тут:: Киев

Гліцин - ліки або плацебо (Дніпро)?

#3 Сообщение Михей » 29 мар 2024, 01:40

Дякую за думку! Цікаво, як зреагують інші люди на гліцин. Чи є у когось інший досвід використання цього препарату? Можливо, він дійсно має медичний ефект, а не тільки психологічний?

Ондатра
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 15:19
Чаще езжу тут:: Львов

Гліцин - ліки або плацебо (Дніпро)?

#4 Сообщение Ондатра » 29 мар 2024, 01:43

Мені особисто Гліцин подобається. Він мені допомагає. Купляю я його у аптеці Рецептіка у Дніпрі https://receptika.ua/ua/dnepr , бо він там найдешевше коштує.
Однак, думка про те, чи є гліцин справді лікарством чи просто ефектом плацебо, залишається предметом дискусій. Деякі люди відчувають помітні полегшення після прийому гліцину, вважаючи його ефективним засобом для покращення психічного стану. Інші ж можуть не помічати жодних змін і вважати його лише плацебо.

Изображение

Ответить

Вернуться в «Трепалка»