Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Як програма автоматизації кафе підвищить якість обслуговування?

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
MaxMaximov
интересующийся
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 06 мар 2024, 13:00
Чаще езжу тут:: Kiev

Як програма автоматизації кафе підвищить якість обслуговування?

#1 Сообщение MaxMaximov » 15 апр 2024, 13:47

Як програма автоматизації кафе допоможе підвищити якість обслуговування? Я чув про такі системи, але не впевнений, наскільки вони ефективні. Чи може вона дійсно зробити сервіс у моєму кафе швидшим та якіснішим? І які конкретні функції цієї програми можуть у цьому допомогти?

Sender
интересующийся
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 26 июн 2022, 13:09
Чаще езжу тут:: Украина

Як програма автоматизації кафе підвищить якість обслуговування?

#2 Сообщение Sender » 15 апр 2024, 13:49

Програма автоматизації кафе справді здатна значно підвищити якість обслуговування. Вона дозволяє оптимізувати процеси замовлення, підтримувати актуальні дані про меню та запаси, автоматизувати процес оплати та багато іншого. Завдяки цій програмі персонал може оперативно реагувати на замовлення, прискорюючи виконання, а також надавати більш індивідуалізований сервіс для кожного клієнта. Така система також дозволяє покращити контроль за виконанням замовлень та знизити ймовірність помилок в обслуговуванні.

MaxMaximov
интересующийся
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 06 мар 2024, 13:00
Чаще езжу тут:: Kiev

Як програма автоматизації кафе підвищить якість обслуговування?

#3 Сообщение MaxMaximov » 15 апр 2024, 13:49

Вражаюче звучить! А як я можу почати використовувати таку програму у своєму кафе? Куди мені звернутися для отримання консультації та впровадження такої системи?

Sender
интересующийся
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 26 июн 2022, 13:09
Чаще езжу тут:: Украина

Як програма автоматизації кафе підвищить якість обслуговування?

#4 Сообщение Sender » 15 апр 2024, 13:52

Рекомендую вам звернути увагу на компанію "SmartCafe", з якою я особисто співпрацюю вже не перший рік. Там ви зможете знайти детальну інформацію про програму для кафе https://smartcafe.com.ua/uk/avtomatizaciya-cafe та зв'язатися з представниками компанії для консультації та впровадження системи. Ця програма забезпечить вашому кафе ефективне управління та підвищення якості обслуговування, що позитивно позначиться на задоволеності ваших клієнтів та успіху вашого бізнесу.

Ответить

Вернуться в «Трепалка»