Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Як обрати басейн?

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
vorog50
интересующийся
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:19
Чаще езжу тут:: поле

Як обрати басейн?

#1 Сообщение vorog50 » 28 апр 2024, 00:39

Я планую купити басейн для сімейного відпочинку у нашому саду цього літа. Хотів би отримати поради щодо того, як обрати найкращий варіант. Чи краще вибрати каркасний басейн або надувний? Які розміри варто розглядати, якщо у мене двоє дітей? Чи потрібен мій басейн з фільтрацією або без неї? І які додаткові аксесуари, такі як драбини та тенти, важливі для зручності та безпеки?

Markos
начинающий писатель
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:18
Чаще езжу тут:: поле

Як обрати басейн?

#2 Сообщение Markos » 28 апр 2024, 00:39

Вибір між каркасним і надувним басейном залежить від вашого бюджету та бажаної довговічності. Каркасні басейни зазвичай міцніші і стійкіші, але й дорожчі. Надувні басейни легші у встановленні та дешевші, але можуть бути менш стійкими до пошкоджень. Для сім'ї з двома дітьми розмір близько 400 см у діаметрі може бути оптимальним. Фільтраційна система дуже важлива для підтримки чистоти води, особливо якщо ви плануєте використовувати басейн часто. Драбини та тенти додадуть зручності та безпеки, а також допоможуть утримувати басейн у хорошому стані.

vorog50
интересующийся
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:19
Чаще езжу тут:: поле

Як обрати басейн?

#3 Сообщение vorog50 » 28 апр 2024, 00:40

Мені здається, що каркасний басейн буде кращим варіантом, оскільки ми плануємо використовувати його кожного року. Чи є певні бренди або моделі, які ви особливо рекомендуєте? Я звертав увагу на басейни з картриджними фільтрами, чи достатньо цього для забезпечення чистоти води, або ж краще шукати щось із піщаним фільтром?

nikitosik
интересующийся
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 27 мар 2024, 00:20
Чаще езжу тут:: поле

Як обрати басейн?

#4 Сообщение nikitosik » 28 апр 2024, 00:40

vorog50 писал(а):
28 апр 2024, 00:40
Мені здається, що каркасний басейн буде кращим варіантом, оскільки ми плануємо використовувати його кожного року. Чи є певні бренди або моделі, які ви особливо рекомендуєте? Я звертав увагу на басейни з картриджними фільтрами, чи достатньо цього для забезпечення чистоти води, або ж краще шукати щось із піщаним фільтром?
Розуміння потреб вашої сім'ї допоможе значно у виборі правильного басейну. В інтернет магазині Aquapolis ви знайдете широкий асортимент басейнів https://aquapolis.ua/ua/pools.html включаючи каркасні моделі Bestway з картриджними фільтрами, які є ефективними і зручними у використанні. Наприклад, Bestway 56420 (366х122 см) з картриджним фільтром, драбиною і тентом за 13,448 ₴ – це відмінний вибір для сімейного використання. Ця модель надзвичайно популярна завдяки своїм розмірам і комплектації, яка включає все необхідне для зручності та безпеки.

Також можна розглянути варіант з піщаним фільтром, як Bestway Hydrium 56566 (300x120 см), що коштує 30,258 ₴. Піщані фільтри забезпечують більш ефективну фільтрацію і довшу службу без необхідності частої заміни. Особливо вони підходять, якщо басейн використовується часто та інтенсивно.

Изображение

Ответить

Вернуться в «Трепалка»