Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Питання по Навітел 3.5.0.1724

Правильно настраиваем наши программы - вопросы и ответы. Обсуждения раьботы карт здесь нет.

Модераторы: alx69, Vadim_O, OldMan, AGurov, Ведущие

Ответить
Сообщение
Автор
Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Питання по Навітел 3.5.0.1724

#1 Сообщение Anvako » 18 апр 2012, 22:55

Привіт всім !

Шановні, допоможіть по двум питанням.
Є китайська 2din магнитола від Morjava Tech Limited.

WinCE 6, Navitel ver. 3.5.0.1724, карти ваші.

Проблема 1:
Навігатор не говорить "Ви зійшли з маршруту", просто відбувається перепрокладання маршруту (в основному, банально просить розвернутися).
В чому може бути причина ? Файл RouteOut.wav в \\Storage Card\NavitelContent\Voices\0422~Mikola\ на місті. Віндовим плеєром файл програється нормально.

Проблема 2:
При запуску Навітела з'являється курсор мишки Вінди. Навіть після виходу з Навітела при роботі магнітоли в різних режимах (Радіо, Блютуз, Настройки, ...) курсор все рівно періодично з'являється. Якщо після включення магнітоли не заходити в Навітел - курсора немає.
Від версії Навітела не залежить.
При запуску WolfNCU курсор також з'являється.
При запуску IGO Primo курсора НЕМАЄ.
Як позбутися від курсора ? Може, є якісь ідеї ?

Наперед вдячний за допомогу !

_Michael_
Картограф проекта
Сообщения: 6144
Зарегистрирован: 09 фев 2007, 08:49
Откуда: Кировоград
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#2 Сообщение _Michael_ » 18 апр 2012, 23:03

Anvako писал(а):Як позбутися від курсора ? Може, є якісь ідеї ?
запустить менеджер процессов, вычислить кто запускает курсор и пристрелить его в скрипте запуска навигации :)

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#3 Сообщение Anvako » 19 апр 2012, 01:11

_Michael_ писал(а): запустить менеджер процессов, вычислить кто запускает курсор и пристрелить его в скрипте запуска навигации :)
Перш за все, дякую за відповідь !
Менеджер процесів - це TaskMan чи Taskmanager ? Нічого іншого, схожого на менеджер процесів, в себе не знайшов.
Правда, я не зовсім розумію, що далі з цим робити ? Прописати в шлях наві, запустити, потім повернути в шлях наві Navitel.exe, запустити його ?

_Michael_
Картограф проекта
Сообщения: 6144
Зарегистрирован: 09 фев 2007, 08:49
Откуда: Кировоград
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#4 Сообщение _Michael_ » 19 апр 2012, 01:20

в штатных программах вы что-то полезного вряд ли найдете..
смотрите утилиты на 4pna.com, например..

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#5 Сообщение Anvako » 19 апр 2012, 23:30

_Michael_ писал(а):в штатных программах вы что-то полезного вряд ли найдете..
смотрите утилиты на 4pna.com, например..
Власне, я з цього сайту і брав ці програми, як додатки до WolfNCU.
Сьогодні пробував. TaskMan показав щось схоже на диспетчер задач Вінди, в якому була одна нечитабельна строка - ієрогліфи якісь (мабуть, це був Тотал, з якого я запускав проги).
До речі, можна добавити кирилицю в ВінСЕ6 ?
Taskmanager взагалі помилку дав.
Підкажіть, якою саме програмою скористатися ?

До речі, звернув сьогодні увагу (можливо, це допоможе в локалізації проблеми), що курсор миші НЕ з'являється, якщо до запуску Навітела не чіпати екран. Тобто, запустити наві кнопкою на кермі, припустимо.

Експериментував сьогодні також із фразою "Ви зійшли з маршруту". Пробував версії 3.5.0.1724, 3.5.0.895 та 5.1.0.48. Лише на 5-й при сході з маршруту прога про це сповіщала. Виникає питання: а взагалі, в 3-й версії ця фраза говориться ?

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#6 Сообщение Anvako » 24 апр 2012, 08:38

Вчора продовжив експерименти із фразою "Ви зійшли з маршруту". Окрім версій 3.5.0.1724 та 3.5.0.895, які тестував раніше, пробував версії 3.5.0.849, 3.5.0.1548 та іншу 3.5.0.1724.
При сходженні з маршруту, він просто перепрокладується без фрази "Ви зійшли з маршруту". Причому деякі версії після сходження з маршруту починають чудити, пару разів вперто показуючи "Візьміть праворуч" або взагалі на прямій дорозі без перехрестя, або на перехресті, на якому лише повороти.
Дивно.
Шановні автовласники, у когось нормально працює Навітел в плані перепрокладання маршруту при сходженні з нього ???

AGurov
Картограф проекта
Сообщения: 3758
Зарегистрирован: 31 окт 2007, 11:32
Чаще езжу тут:: Ukraine
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#7 Сообщение AGurov » 24 апр 2012, 09:34

Anvako писал(а):Вчора продовжив експерименти із фразою "Ви зійшли з маршруту". Окрім версій 3.5.0.1724 та 3.5.0.895, які тестував раніше, пробував версії 3.5.0.849, 3.5.0.1548 та іншу 3.5.0.1724.
На самом деле это одно и тоже. Устловно все версии 3.5.0 можно разделить на 3 под-релиза. Но отличия настолько минимальны, что Вы врядли заметите. Маршрутизации оно точно, не касаются
1. пререлиз это 3.5.0 менее 1105 ( 895 и 845) (основной глюк тут, если нажать показать ин-фу о ПОИ у которой есть телефоны сайты и описания, программа вылетит.)
2. пререлиз это 3.5.0 выше 1105 и менее 1400 (глюка с ПОИ нет) больше ничего не чинили.
3. пререлиз это 3.5.0 выше 1548 (тут уже работают скины близкие по структуре к 5.0.0 версии, для ранних 5к.
Есть и еще отличия, но я их не помню, поскольку на работу навигации они почти не влияют)
Anvako писал(а):При сходженні з маршруту, він просто перепрокладується без фрази "Ви зійшли з маршруту".
Вот тут точно не скажу. Но в свое время на НН сильно наезжали за эту фразу, вот они и выкинули ее, точне заменили звуком дЫлЫнь. Файл называется RouteCalculated.wav или RouteCalculated.spx
Нужно смотреть и слушать, что в этом файле дылынь или Вы ушли с маршрута.
Anvako писал(а): Причому деякі версії після сходження з маршруту починають чудити, пару разів вперто показуючи "Візьміть праворуч" або взагалі на прямій дорозі без перехрестя, або на перехресті, на якому лише повороти.
Дивно.
Шановні автовласники, у когось нормально працює Навітел в плані перепрокладання маршруту при сходженні з нього ???
Зовсім не дивно. Так поступают все релизы 3.5.0 ВСЕ! Без исключения. Они тянут на проложенный маршрут. Возьмите правее или левее и как дополнение к этой фразе, Развернитесь направо :lol: или налево.
возникает, поскольку программа независимо от установленного запрета разворотов, тянет на старый маршрут и думает что Вы уже развернулись. т.е. курсор едет задом вперед. Это просто надо увидеть не на диване, а в реальном движении, внимательно посмотрев на экран.
Адекватее с маршрутом ведут себя версии 3.2.6. Но там своих багов полно.
Все это описывали на нашем форуме не один раз, и я в том числе.
Всё что Вы описали это абсолютно "нормальное" поведение программы НН. Вот такой он Северный олень, ой простите Навител.
Изображение
Navi-Maps+CityGuide 12.0.245 (1920*1080)

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#8 Сообщение Anvako » 24 апр 2012, 17:17

AGurov, перш за все, дякую за відповідь !
AGurov писал(а):На самом деле это одно и тоже. Устловно все версии 3.5.0 можно разделить на 3 под-релиза. Но отличия настолько минимальны, что Вы врядли заметите. Маршрутизации оно точно, не касаются
Виходить, я тестував 1 та 3 варіанти. В 1 варіанті Навітел після сходження з маршруту постійно показує і говорить "Візьміть праворуч".
В 3 варіанті парочку раз намагається спочатку розвернути тебе, потім прокладає інший маршрут. Вважаю, що це нормально.
Версія 3.5.0.1724 влаштовує, ніби, лише, якби говорила "Ви зійшли з маршруту", тому що звук прокладання маршруту не завжди почуєш у фоні радіо, фільму чи музики.
AGurov писал(а):Вот тут точно не скажу. Но в свое время на НН сильно наезжали за эту фразу, вот они и выкинули ее, точне заменили звуком дЫлЫнь. Файл называется RouteCalculated.wav или RouteCalculated.spx
Нужно смотреть и слушать, что в этом файле дылынь или Вы ушли с маршрута.
А чому наїзжали ? В чому кримінал цієї фрази ?
Файл RouteCalculated.wav (RouteCalculated.spx) - це, судячи з назви, звук, який видає Навітел після прокладання маршруту. Якщо його поміняти на "Ви зійшли з маршруту", то на початку шляху після вказання кінцевої точки маршруту, маршрут розрахується з фразою "Ви зійшли з маршруту", що не є добре.
AGurov писал(а):Зовсім не дивно. Так поступают все релизы 3.5.0 ВСЕ! Без исключения. Они тянут на проложенный маршрут. Возьмите правее или левее и как дополнение к этой фразе, Развернитесь направо :lol: или налево.
возникает, поскольку программа независимо от установленного запрета разворотов, тянет на старый маршрут и думает что Вы уже развернулись. т.е. курсор едет задом вперед. Это просто надо увидеть не на диване, а в реальном движении, внимательно посмотрев на экран.
Адекватее с маршрутом ведут себя версии 3.2.6. Но там своих багов полно.
Все это описывали на нашем форуме не один раз, и я в том числе.
Всё что Вы описали это абсолютно "нормальное" поведение программы НН. Вот такой он Северный олень, ой простите Навител.
Дивно те, що Навітел думає, що я розвернувся, хоча насправді ні.
Дивно те, що навіть якби я розвернувся і поїхав в зворотньому напрямку, повертаючись на маршрут, ніде на шляху немає місця, де я міг би взяти праворуч.

Якщо підкажете, як на дивані можна зімітувати сходження з маршруту, буду дуже Вам вдячний, т.я. мушу ганяти машину, щоб ловити баги і вибрати врешті-решт нормальну версію Навітела для щойно придбаної 2дін магнітоли.

_Michael_
Картограф проекта
Сообщения: 6144
Зарегистрирован: 09 фев 2007, 08:49
Откуда: Кировоград
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#9 Сообщение _Michael_ » 24 апр 2012, 17:37

выберите голосовой пакет, не мучайте машину - бОльшего от навитела вы ничего не получите..
есть пакеты с RouteCalculate = "маршрут проложен", "маршрут готов"

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#10 Сообщение Anvako » 24 апр 2012, 20:07

_Michael_ писал(а):выберите голосовой пакет, не мучайте машину - бОльшего от навитела вы ничего не получите..
есть пакеты с RouteCalculate = "маршрут проложен", "маршрут готов"
_Michael_, по-перше, в голосових пакетах 0422~Mikola та 0422~Oksana файл RouteCalculated.wav присутній, але до чого він тут ? Я ж говорю не про "маршрут проложен", а про "Ви зійшли з маршруту" (RouteOut.wav).
По-друге, я пробував інші голосові пакети (російські, англійські, WAV, SPX), думав, глюк в цьому. Але марно - на всіх пакетах "Ви зійшли з маршруту" не говориться, лише програється RouteCalculated.wav.
По-третє, пакети, які не говорять "Ви зійшли з маршруту" на версіях 3.5.0.* чудово працюють на версіях 5.*. Значить, проблема не в голосовому пакеті.
Певно, доведеться задовольнятися звуком дЫлЫнь (як написав AGurov).
Не ставити ж 5-у версію з її дивною озвучкою і візуалізацією маршруту ...

Тоді вже про те, що Навітел визначає висоту над рівнем моря одним значенням, ІГО іншим, а WolfNCU - ще іншим, вже і говорити не хочеться ...

І як ще платити гроші за таку глючну програму ?

Про курсор миші теж, певно, не варто згадувати. Буду виробника мучити щодо цього питання.

P.S. А от як на дивані зімітувати сходження з маршруту було б цікаво почути.

_Michael_
Картограф проекта
Сообщения: 6144
Зарегистрирован: 09 фев 2007, 08:49
Откуда: Кировоград
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#11 Сообщение _Michael_ » 24 апр 2012, 20:58

нуу.. Артур - гуру в вопросах навитела и не только, как он скажет - так и будет :)
мы тут уже начали забывать про навител, так что звыняйте, если что не так подсказали..

AGurov
Картограф проекта
Сообщения: 3758
Зарегистрирован: 31 окт 2007, 11:32
Чаще езжу тут:: Ukraine
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#12 Сообщение AGurov » 24 апр 2012, 21:27

Чего такая любовь к НН? Я как человек который долго им пользовался и делал карты для НН, не понимаю этого.
НН был популярен, во много благодаря нашим картам. Может я открою большой секрет, но поддержка нами, стремится к нулю. Только ради пользователей мы тянем уже 2 года с прекращением поддержки.
Смотрите в сторону других программ (CityGuide, Libelle) Там поддержка будет только возрастать. Возможности программы будут увеличиваться.
Если Вы мало пользовались навигатором, поймите. Решающим фактором Всегда будет карта. Всегда.
Самая раскрученная программа, на самом модном и известном приборе, будь он хоть в золоте и бриллиантах, но используется карта похожая на пачку Беломора, не доставит Вам радости от пользования этим боХатсвом не доставит. А уж ради одной фразы, которую просили-требовали убрать, поскольку более ранее версии говорили довольно таки часто и на ровном месте просто исключили из поддержки.
Именно так и было, вместо найден новый маршрут, произносилось. Вы ушли с маршрута. Наличие файлов в звуковом пакете, не означает что они используются.
В пакете Аленка была фраза (это еще 2009г, а может и 2008г) Вы сильно превышаете допустимую скорость. Ну как это кому помогло? Люди на форумах целые теории мирового заговора описывали. Если фраза есть, она не может не использоваться. А не использовалась и не используется по сей день.
Так что не ищите черную кошку в темной комнате....
Изображение
Navi-Maps+CityGuide 12.0.245 (1920*1080)

Anvako
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 21:48

Re: Питання по Навітел 3.5.0.1724

#13 Сообщение Anvako » 25 апр 2012, 01:22

_Michael_ писал(а):нуу.. Артур - гуру в вопросах навитела и не только, как он скажет - так и будет :)
мы тут уже начали забывать про навител, так что звыняйте, если что не так подсказали..
Та ні, не вибачайтеся. Дякую за допомогу.
Я замовив магнітолу і поки вона йшла пару тижнів, я ці тижні витратив на те, щоб розібратися з Навітелом. Так що, я - новачок і все, що ви напишете, буде корисним для мене. Власне, програма мені сподобалася. Але коли я почав нею практично користуватися, помітив ось таку проблему з відсутністю фрази "Ви зійшли з маршруту".
AGurov писал(а):Чего такая любовь к НН?
...
Так что не ищите черную кошку в темной комнате....
Перша програма навігації, з якою я стикнувся - це Навітел. Виходить, як перше кохання. Програма мені сподобалася і здалася зручною. Ще мені сподобалася гнучкість у настройці під себе. Я, наприклад, скіни під себе переробив. Але користуватися нею можна, звичайно, лише з вашими картами, за що вам велика подяка. Я знаю, що ви зупиняєте підтримання карт для Навітела і знаю причини цього. Шкода, звичайно.
Другою програмою навігації в моєму житті стала IGO (була встановлена в магнітолі). Не сподобалися карти (в моєму місті навіть вулиці не позначені). Сподобалося голосове і візуальне попередження про перевищення швидкості. В Навітелі цього не почув, воно взагалі там є ? В меню є налаштування, а насправді ? Чи знову чорна кішка в чорній кімнаті ?
Щодо карт, як вирішального моменту в навігації, я погоджуюся. Навряд чи я користувався би Навітелом, якби не ваші карти. От і IGO закинув, т.я. карти не детальні, а лише на великі міста.
Дуже хотілося б ознайомитися з СітіГід. Як це можна зробити ?

P.S. А, все ж, цікаво, як в режимі імітації (на дивані) зробити сходження з маршруту ?

Ответить

Вернуться в «Общие вопросы по настройке навигационных программ»