Уважаемые пользователи и гости форума! Обновление карт Украины для Нави-Мапс и СитиГИД доступно внутри программ.
=> Меню -> Карты -> Обновить.
Обновите пожалуйста Нави-Мапс на версию 12.0.242 или выше.

Ошибки и замечания можно давать в соответствующих темах форума или через кнопку Ошибка в программе.
Через кнопку Ошибка отправляйте информацию следующим образом:
Тап на карте в месте где надо сделать уточнения или изменения в карте. Пишите что именно надо изменить/добавить и нажимаете на кнопку Отправить.
Подождать еще примерно 2-3 минуты для сеанса связи.

Мы запустили Telegram-канал где можно задать вопрос или оперативно прислать скриншот и дать уточнения по картам.
Присоединяйтесь к нашему каналу: https://t.me/travelGPS_Ukraine_maps

Продолжаются работы по улучшению форума. Возможны перерывы во время обновления кода движка форума.

Які вигоди дасть автоматизація мого магазину?

Вопросы и обсуждения не по основным темам форума. Просьба быть корректными и уважать других участников форума.

Модераторы: str, Vadim_O, OldMan, AGurov, GuSeAn

Ответить
Сообщение
Автор
MaxMaximov
интересующийся
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 06 мар 2024, 13:00
Чаще езжу тут:: Kiev

Які вигоди дасть автоматизація мого магазину?

#1 Сообщение MaxMaximov » 15 апр 2024, 15:06

Друзі, підкажіть, будь ласка! Я тут гадаю, чи варто автоматизувати свій магазин. Що за вигоди це може принести? Адже я чув, що автоматизація може спростити процес управління, але чи варта вона того? Не хочеться вкладати час та ресурси у щось, що не приносить реальної користі. Може, хтось уже мав досвід із цим і може поділитися своєю думкою?

Sender
интересующийся
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 26 июн 2022, 13:09
Чаще езжу тут:: Украина

Які вигоди дасть автоматизація мого магазину?

#2 Сообщение Sender » 15 апр 2024, 15:08

Автоматизація магазину може принести багато вигод. По-перше, вона значно підвищує ефективність роботи. Програмні системи дозволяють автоматизувати багато рутинні процеси, такі як управління запасами, обробка замовлень та відстеження клієнтської бази. Це звільняє час для розвитку бізнесу та підвищення якості обслуговування клієнтів. Крім того, автоматизація дозволяє покращити точність даних та знизити ризик людських помилок. Зрештою, це сприяє збільшенню прибутку та конкурентоспроможності вашого магазину.

MaxMaximov
интересующийся
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 06 мар 2024, 13:00
Чаще езжу тут:: Kiev

Які вигоди дасть автоматизація мого магазину?

#3 Сообщение MaxMaximov » 15 апр 2024, 15:10

Оце цікаво! Спасибі за інформацію. А де можна знайти надійного провайдера послуг із автоматизації магазину? Я хотів би зануритися в цю тему глибше і, можливо, впровадити автоматизацію у свій бізнес. Можливо, є якісь рекомендації чи перевірені компанії, з якими варто зв'язатися?

Sender
интересующийся
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 26 июн 2022, 13:09
Чаще езжу тут:: Украина

Які вигоди дасть автоматизація мого магазину?

#4 Сообщение Sender » 15 апр 2024, 15:14

Розумно подумати про впровадження автоматизації магазину! Якщо ви шукаєте надійного партнера, який допоможе вам у цій справі, я рекомендую звернутися до компанії Onix Soft. Вони надають широкий спектр послуг з автоматизації бізнесу, включаючи розробку програмного забезпечення, створення онлайн-магазинів та впровадження систем керування складом. Завітайте на сайт цієї компанії, щоб дізнатися більше про автоматизацію магазину https://onix-soft.com.ua/ і як це може допомогти вашому бізнесу. Автоматизація магазину – ключ до ефективного бізнесу!

Ответить

Вернуться в «Трепалка»